Afbeelding

Wat is ons centrum toch mooi met het frisse groen aan de bomen!

Columns

Heerlijk om van deze schoonheid te genieten tijdens een bezoek aan de winkels of op de terrassen. Wij, als inwoners van Oisterwijk, zijn eraan gewend, maar worden vaak jaloers aangekeken door buitenstaanders.
Veel mensen beseffen dat niet!

De voorjaarszon en de hogere temperaturen brengen echt meer vrolijkheid in het dagelijks leven. Buiten zitten, terrassen bezoeken, winkelen, eten, wandelen, fietsen – maar vooral: genieten.
Komende maand vieren we Hemelvaart en natuurlijk ook Moederdag. Let op: op Hemelvaartsdag zijn de meeste winkels gesloten!
Aan het einde van de maand start ook het festival Intents – een gebeurtenis in Oisterwijk waar we trots op mogen zijn. Veel inwoners dragen het festival een warm hart toe, wat blijkt uit het grote aantal vrijwilligers dat zich elk jaar kosteloos aanmeldt voor allerlei werkzaamheden.
Wil je Moeder eens goed in het zonnetje zetten? Op zondag 4 mei, tijdens de koopzondag, kun je een mooi presentje voor haar kopen. Weet je niet precies wat? Overweeg dan eens om een paar kadO’kaarten aan te schaffen bij TIP. Deze zijn in te leveren bij veel ondernemingen in Oisterwijk – horeca, winkels en zelfs dienstverleners accepteren ze. Kijk voor alle deelnemers op BezoekOisterwijk.nl.
Op 5 mei vieren we onze nationale feestdag: Bevrijdingsdag. Wellicht zijn er veel winkels geopend, maar er zullen ook ondernemers zijn die gesloten blijven – vanwege de wekelijkse sluitingsdag, festiviteiten of om het personeel een welverdiende vrije dag te geven. Zorg dat je je vooraf informeert, zodat je niet voor een gesloten deur staat. Dat voorkomt teleurstellingen.
Wat betreft de leegstand is er weer vooruitgang geboekt. Pilates Oisterwijk is verhuisd naar Lindeplein 24 en voor hun oude pand is inmiddels een nieuwe huurder gevonden. Ook het pand in de Dorpsstraat, waar voorheen Vlaminckx was gevestigd, heeft een nieuwe huurder gekregen. Ondernemers: veel succes!
De Rabobank is inmiddels gevestigd aan de Balbian Versterlaan. De ontwikkelingen rondom het gemeentekantoor en het oude Rabobankgebouw laten nog even op zich wachten.
Lijkt het je leuk om vrijwilliger te worden bij WinterglO’w of tijdens de Modedag? Laat het ons weten – we horen het graag!

Ook nog benieuwd naar meer nieuwtjes, informatie en de agenda?  
Lees dan deze column en kijk vooral op: www.bezoekoisterwijk.nl

info@cm-oisterwijk.nl  |  www.bezoekoisterwijk.nl