Afbeelding

Parasieten maken ons ziek!

Columns

In de jaren 80 schreef Hulda Clark al over parasieten: ‘De oorzaak van alle ziekten ligt in allerlei parasieten en vervuilingen zoals gifstoffen en zware metalen’.

Heden ten dage worden er nog maar weinig onderzoeken ingezet om te kijken of de oorzaak bij een parasitaire belasting ligt. In april 2025 kwam er een jonge man bij mij in de praktijk van 32 jaar oud. Hij heeft al op zijn 21e leeftijd een hartaanval gehad en daarna 9 kleine herseninfarcten en uit alle onderzoeken komt geen oorzaak naar voren. Deze jonge man is zelf op zoek gegaan naar antwoorden en kwam tot de ontdekking via het complementaire veld, dat hij 7 verschillende soorten parasieten in zijn lijf had zitten. Niet alleen in de dikke darm, ook in de dunne darm, in zijn bloedcirculatie en in zijn hersenen. Inmiddels heeft hij een intensief traject achter de rug en is hij bevrijd van de parasieten.

Sinds die tijd focus ik mij meer en meer op parasieten in de lozingen. Ik kan geen parasieten diagnosticeren maar wel een milieu waarnemen in het kijkvenster van mijn apparaat waaruit blijkt dat er mogelijke parasieten zitten.

Indien dit waargenomen wordt en de klachten zijn ernaar, direct opgeblazen buik na het eten, vermoeidheid, slechte spijsvertering, obstipatie, wisselende ontlasting, brainfog en onverklaarbare klachten, dan laat ik een onderzoek doen bij een laboratorium die gespecialiseerd is in parasieten. Als de uitslag positief is zet ik een middel in tegen parasieten op kruidenbasis en na een maand krijg je nog een darmspoeling. Meestal is je lichaam dan van de parasieten af.

Ben je nieuwsgierig geworden wat een grondige natuurlijke darmsanering met jouw gezondheid kan doen, bel gerust naar De Darmexpert van Nederland op 06-52063642.

Zandstraat 13, Nuland | 06 - 52 06 36 42 | www.coloninbalance.com