Afbeelding

Waar mobiliteit voelt als thuiskomen

Bruisende zaken

Bij Autobedrijf Van den Broek draait het al lang niet meer alleen om sleutelen, verkopen en onderhoud. Met 41 jaar ervaring weet Corné van den Broek precies waar hij over praat. Wat vooral opvalt, is de manier waarop hij over zijn klanten praat. “Mensen moeten zich hier thuis voelen”, zegt hij. En dat is geen mooie zin voor op papier, maar de basis van alles wat ze doen.

Het autobedrijf begon ooit bij zijn vader. In 1985 stapte Corné in het bedrijf, waarna hij een paar jaar later de zaak overnam. Door de jaren heen verschoof de aandacht steeds meer richting brommobielen. Wat begon met een toevallige klantvraag, groeide uit tot een echte specialisatie. Inmiddels kunnen klanten bij Van den Broek terecht voor de verkoop van nieuwe en gebruikte brommobielen, maar ook voor onderhoud en reparatie aan zowel brommobielen als auto’s.

Klanten komen niet alleen binnen met een vraag over een brommobiel, maar ook met persoonlijke verhalen. Er is altijd tijd voor koffi e, een praatje of gewoon even luisteren. Doordat Corné de mensen achter de klant leert kennen, begrijpt hij beter wat iemand nodig heeft. Gaat het vooral om boodschappen doen, familie bezoeken of gewoon weer wat vrijheid terugkrijgen? Juist door die persoonlijke aandacht weet hij vaak welke brommobiel past bij iemands dagelijks leven.

Ook in de werkplaats staat betrouwbaarheid voorop. De medewerkers zijn goed geschoold, blijven bij met de techniek en op reparaties geven ze een jaar garantie. Dat geeft klanten zekerheid en vertrouwen, precies wat past bij de persoonlijke manier waarop Van den Broek werkt.

Wie zoekt naar vakmanschap met een vriendelijk gezicht, is bij Autobedrijf Van den Broek aan het juiste adres. Stap gerust binnen voor advies, onderhoud of een goed gesprek bij de koffie.

Autobedrijf Van den Broek | Corné van den Broek | Atoomweg 2, Roosendaal | 0165-553 343 | info@autobedrijfvandenbroek.nl | www.autobedrijfvandenbroek.nl