Afbeelding

Van boerderij naar Munnickenheide

Bruisende zaken

Onze locatie is een boerderij die wij van onze ouders hebben overgenomen. Omdat wij geen toekomst meer zagen in de traditionele veehouderij, zijn we gaan nadenken over een nieuwe bestemming voor deze prachtige plek.

De ligging bood volop mogelijkheden. Vlak bij Breda en de Biesbosch, aan de Zuiderwaterlinie, langs een oude landelijke weg en midden in het groen zagen wij kansen om iets bijzonders te creëren. Onze droom was om van Munnickenheide een plek te maken waar mensen kunnen genieten van rust, ruimte en natuur.

Omdat de benodigde vergunningen lang op zich lieten wachten, besloten we alvast klein te beginnen met een B&B. Al snel merkten we dat er veel vraag was naar langere verblijven. Zo ontstond het idee om meerdere studio’s te bouwen: sfeervolle accommodaties voor echte natuurliefhebbers die even aan de drukte willen ontsnappen en willen genieten van het buitenleven.

Tijdens de coronaperiode zijn we gestart met een camping. Dat bleek een schot in de roos. We ontdekten hoe gezellig het is om gasten op ons erf te ontvangen en hoe mooi het is om hen te laten genieten van de rust en ruimte van deze bijzondere plek.

Na maar liefst negen jaar wachten werd de vergunning voor onze plannen eindelijk verleend. Hierdoor konden we flink investeren in onze droom: een mooie vergaderlocatie met een sfeervolle lunchroom.

Daarmee komt onze droom steeds dichterbij. Wat ooit begon als de boerderij van onze ouders, groeit uit tot Munnickenheide: een plek voor natuurliefhebbers, rustzoekers, levensgenieters en mensen die elkaar willen ontmoeten. Een plek waar je kunt overnachten, vergaderen en genieten van een heerlijke lunch, maar waar je bovenal helemaal tot rust kunt komen in de natuur.

Na negen jaar dromen, plannen, wachten en doorzetten wordt onze droom eindelijk werkelijkheid: daar hoort natuurlijk ook het biertje bij wat we zelf maken, De Munnik. En natuurlijk onze privé-wellness.

Munnickenheide Camping | Eigenaar: Gerry & Gerjo Leijten | Munnikenhof 20, Terheijden | 06 – 54 97 61 98 | info@munnickenheide.nl | www.munnickenheide.nl